U17 Milli Takımı, İsrail'i 1-0 yendi

Ukrayna'nın ev sahipliği yaptığı ve 8 takımın katılımıyla düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda B Grubu'nda yer alan U17 Milli Takımımız ikinci maçında İsrail'i 1-0 mağlup etti.

U17 Milli Takımı, İsrail'i 1-0 yendi
U17 Milli Takımı, İsrail'i 1-0 yendi	admin
Bu içerik 249 kez okundu.

 

Kiev kentindeki Boryspil Stadyumu'nda oynanan ve Ukrayna Futbol Federasyonu'ndan Roman Galitsyn'in yönettiği karşılaşmada Milli Takımımızın golünü 21. dakikada Polat Abay kaydetti.

Grupta bugün oynanan diğer maçta Beyaz Rusya, Letonya'yı 2-0 mağlup etti.

U17 Milli Takımımız, turnuvadaki üçüncü maçında 18 Ağustos Cumartesi günü TSİ 18:00'de Beyaz Rusya ile karşılaşacak.

Hakemler: Roman Galitsyn, Oleksii Vitt, Mykola Blyzniuk, Andrii Fedoruk

Türkiye: Arda Özçimen, Çağtay Kurukalıp, Kemal Bayrak (Dk. 68 Gürkan Başkan), Ferhat Çoğalan (Dk. 56 Berke Avaz), Ali Akman (Dk. 41 Salih Kavrazlı), Rahmi Salih Kaya, Tayfun Tatlı (Dk. 41 Halil İbrahim Sevinç), Mustafa Kapı, Gülhan Üreyen (Dk. 68 Ahmet Emir Özbay), Melih Çalışkan (Dk. 56 Eren Karacaoğlu), Polat Abay (Dk. 80 Batın Özdemir)

İsrail: Ben David Musayof, Rotem Moshe Keller (Dk. 41 Roey Elimelech), Yakir Shaul (Dk. 66 Yehonatan Songauker), Israel Adar Azrual, Itai Ben Hemo, Shalev Harosh (Dk. 77 Ben Franko), Stav Nachmani (Dk. 12 Roy Korine), Ronen Hantsis (Dk. 41 Gal Bachar), Aviel Yosef Zargary (Dk. 53 Eyal Amram Abadi), Roy Shlomo Doga (Dk. 41 Liroy Gabay), Suf Podgoreanu (Dk. 53 Nevo Yehzkel Shedo)

Sarı Kartlar: Dk. 31 Melih Çalışkan, Dk. 38 Tayfun Tatlı, Dk. 74 Polat Abay, Dk. 77 Çağtay Kurukalıp (Türkiye)


U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Arda Özçimen (Göztepe A.Ş.), Evra Saner Gülal (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa A.Ş.), Emirhan Çetinbaş (Bursaspor), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş.), Kemal Bayrak (Fenerbahçe A.Ş.), Melih Çalışkan (Altınordu A.Ş.), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Batın Özdemir (Fenerbahçe A.Ş.), Berke Avaz (Beşiktaş A.Ş.) Ferhat Çoğalan (LOSC Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor A.Ş.), Mustafa Kapı (Galatasaray A.Ş.), Polat Abay (Altınordu A.Ş.), Tayfun Tatlı (Altınordu A.Ş.)

Forvet:
Ahmet Emir Özbay (Beşiktaş A.Ş.), Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe A.Ş.), Salih Kavrazlı (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Turhan Sofuoğlu

 

Viktor Bannikov Turnuvası Programı:
 

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

15.08.2018 - 18:00

TÜRKİYE

2 - 0

LETONYA

Boryspil, Kiev

15.08.2018 - 18:00

İSRAİL

2 - 2

BEYAZ RUSYA

Shchaslyve, Kiev

15.08.2018 - 18:00

UKRAYNA

2 - 0

SLOVAKYA

Bannikov, Kiev

15.08.2018 - 18:00

LİTVANYA

1 - 2

GÜRCİSTAN

Obukhiv, Kiev

16.08.2018 - 18:00

İSRAİL

0 - 1

TÜRKİYE

Boryspil, Kiev

16.08.2018 - 18:00

BEYAZ RUSYA

2 - 0

LETONYA

Shchaslyve, Kiev

16.08.2018 - 18:00

UKRAYNA

3 - 1

LİTVANYA

Bannikov, Kiev

16.08.2018 - 18:00

GÜRCİSTAN

0 - 0

SLOVAKYA

Obukhiv, Kiev

18.08.2018 - 18:00

BEYAZ RUSYA

-

TÜRKİYE

Boryspil, Kiev

18.08.2018 - 18:00

LETONYA

-

İSRAİL

Shchaslyve, Kiev

18.08.2018 - 18:00

GÜRCİSTAN

 

UKRAYNA

Bannikov, Kiev

18.08.2018 - 18:00

SLOVAKYA

 

LİTVANYA

Obukhiv, Kiev

19.08.2018 - 15:00

7.lik Maçı

Shchaslyve, Kiev

19.08.2018 - 15:00

5.lik Maçı

Boryspil, Kiev

19.08.2018 - 15:00

3.lük Maçı

Obukhiv, Kiev

19.08.2018 - 17:00

Final

Bannikov, Kiev




Viktor Bannikov Turnuvası Grupları:
 

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. UKRAYNA

2

2

0

0

5

1

4

6

2. GÜRCİSTAN

2

1

1

0

2

1

1

4

3. SLOVAKYA

2

0

1

1

0

2

-2

1

4. LİTVANYA

2

0

0

2

2

5

-3

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

2

2

0

0

3

0

3

6

2. BEYAZ RUSYA

2

1

1

0

4

2

2

4

3. İSRAİL

2

0

1

1

2

3

-1

1

4. LETONYA

2

0

0

2

0

4

-4

0

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

Mugla Escort, Bodrum Escort, Marmaris Escort bodrum escort bodrum escort